O ECOLOGIC

ECOLOGIC jest w całkowicie polską firmą o ugruntowanej pozycji, działającą w branży ochrony środowiska. Specjalizujemy się w produkcji oraz kompletacji dostaw urządzeń służących do oczyszczania i transportu ścieków dla firm m.in. z branży transportowej, paliwowej, spożywczej, motoryzacyjnej.

 

Nasze urządzenia w odpowiednich układach stanowią kompleksowe rozwiązania dla gospodarki ściekowej stacji paliw, myjni samochodowych, parkingów, super i hipermarketów, zakładów przemysłowych jak również użytkowników indywidualnych.

 

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń o wysokich parametrach jakościowych przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz zagwarantowania sprawnie działającej opieki serwisowej. Produkcja w firmie „ECOLOGIC" jest rygorystycznie kontrolowana zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami zarówno polskimi, jak i europejskimi. 

 

Firma "ECOLOGIC" powstała w 2001 r. w Zabrzu. Do dnia dzisiejszego większość załogi firmy stanowią inżynierowie wydziału Inżynierii Środowiska, doświadczeni w zakresie uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków. Od kilku lat zajmujemy się podczyszczaniem ścieków zawierających duże ilości zawiesin mineralnych, tłuszczów zwierzęcych i roślinnych oraz substancji ropopochodnych, poprzez produkcję i separatorów i osadników. Jednocześnie cały czas pracujemy nad doskonaleniem technologii oczyszczania.

W oparciu o doświadczenie oraz szereg zrealizowanych inwestycji w zakresie ochrony środowiska, oferujemy dostawę, remonty, modernizacje oraz serwis:

  • przepompowni wód deszczowych
  • ścieków sanitarnych i przemysłowych
  • separatorów koalescencyjnych i lamelowych substancji ropopochodnych
  • separatorów tłuszczów zwierzęcych i roślinnych
  • osadników
  • systemów łączonych

 

Świadczymy również usługi gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie. Staranny dobór surowców oraz rzetelnych poddostawców sprawił, iż zamówienia urządzeń o niezmiennie wysokiej jakości oraz usługi serwisowe realizowane są przez nas w ciągu kilku dni. Firma nasza zajmuje się również szeroko pojętym konsultingiem w sprawach oczyszczania ścieków sanitarnych i przemysłowych. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do odwiedzin naszego biura techniczno-handlowego w Bydgoszczy.

Bydgoszcz, 86-014 Sicienko, Pawłówek 71 +48 52 340 15 58 bydgoszcz@ ecologic.pl

ecologiclogo1

ECOLOGIC Bydgoszcz

86-014 Sicienko,

Pawłówek 71

+48 52 340 15 58

O nas

Ecologic to polska firma specjalizująca się w produkcji oraz kompletacji dostaw urządzeń służących do oczyszczania i transportu ścieków dla stacji paliw, myjni samochodowych, parkingów, super i hipermarketów, zakładów przemysłowych jak również użytkowników indywidualnych.

 

Separatory

Koalescencyjne substancji ropopochodnych ECO I oraz ECO II